Ο κατά κόσμον Μάνος Τσαγκαράκης παίζει στο «Σασμό» αλλά δύσκολα κανείς θα τον αναγνώριζε.
![](/cms_files/images/Kous%20kous/NISI.jpg)
«Έχω αλλάξει εσωτερικά πολύ, στο μυαλό, έχω ωριμάσει. Στο “Νησί” είχα περάσει από κάστινγκ, γιατί ζητούσαν ντόπια παιδιά για τους ρόλους, με πήγαν οι γονείς μου και με πήραν. Τότε η Βικτόρια Χίσλοπ μου μιλούσε πολύ, ήταν συνέχεια στα γυρίσματα και με βοηθούσε. Ήταν πάντα ευδιάθετη και πρόθυμη», δήλωσε πριν από τρεις μήνες στην εκπομπή «Super Κατερίνα».
![](/cms_files/images/photo-day/SASM.jpg)
Πώς προέκυψε η συνεργασία του με τη σειρά «Σασμός»; «Ο ρόλος αυτός ήρθε πολύ ξαφνικά. Δέχτηκα ένα τηλεφώνημα από την παραγωγή να περάσω από κάστινγκ και με πήρα. Ήταν πολύ ωραία εμπειρία. Συνάντησα ηθοποιούς που είχα συνεργαστεί στο παρελθόν».
espresso.gr