Το Voice επέστρεψε με τη φάση των Knockout. O Δημήτρης Κανάκης ερμήνευσε το τραγούδι "Του παραδείσου Λεμονιά" που του ανέθεσε ο coach του, Κωνσταντίνος Αργυρός.
Ο σεισμόπληκτος καλλιτέχνης από το Αρκαλοχώρι κατάφερε να εντυπωσιάσει με την ερμηνεία του και ήταν εκείνος που ο Κωνσταντίνος Αργυρός επέλεξε να συνεχίσει στην επόμενη φάση του σόου μουσικής.
Ακούστε την ερμηνεία του:
Ο Δημήτρης Κανάκης από το Αρκαλοχώρι πέρασε στην επόμενη φάση του The Voice
- Δευτέρα, 15 Νοέμβριος 2021 12:18
- Είδαμε κι ακούσαμε
![](/_thumb/phpThumb.php?src=%2Fcms_files%2Fimages%2Fkalitexnes-eponymoi-ksenoi%2Fmaxresdefault_327.jpg&w=750&h=420&zc=1&q=80&hash=cdeada66dbc909f19703d591f4a75caa)